Procházka vítězem Jihomoravské ligy v triatlonu

Brněnská přehrada byla v neděli 4. září posledním finálovým zastavením triatlonistů v letošním roce v rámci 30. ročníku KEPÁK Jihomoravské triatlonové ligy a 24. EKOL SUPERPRESTIGE Brno.

Sedmý závod tohoto ročníku se uskutečnil za slunečného počasí. Do vody brněnské přehrady postupně skočilo 118 závodníků v kategorii OPEN. Po 750m plavání se vydali na 20km jízdy na kole a závěrečný 5km běh. Za oddíl Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč startovala Radka Březnová, která se časem 1:15:54 hod umístila v kategorii dorostenek na sedmém místě. V kategorií mužů 50 – 59 let Milan Procházka vybojoval třetí místo časem 1:15:15 hod a po třech předcházejících vítězstvích v Blansku, Vysočanech a Žďáru nad  Sázavou získal celkové 1. místo pro rok 2016.